GORGEOUS CITY
GORGEOUS CITY
GORGEOUS CITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GORGEOUS CITY

GORGEOUS CITY
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 svetainė.

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:26

Jis prisėda šalia jos:
-Čia tik šiaip, neaiški mintis šovusi į galvą prieš keletą sekundžių. Turbūt nebūčiau tau pats geriausias variantas, - pasisuka į ją, - kai burbuliuoji pas tave ant kaktos atsiranda labai miela raukšlytė, - perbraukia pirštuku per jos kaktą.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:29

-amm tavo viena iš blogųjų savybių mėgsti greitas ir staigias išvadas..,-palinguoja galva, įmerkia piršto galiuką į vyną ir juo suvilgo Ian'o lūpas, nusišypo. -mm raudona.. dabar tu visia kaip vampyras..,-nusijuokia, gal kiek apsvaigusi. -..raukšlytė..? vadinas teks mažiau burbėt, nes susiraukšlėsiu visiškai ir pasidarysiu negraži..,-atitraukia pirštą nuo jo lūpų.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:32

-Mano vieną iš blogųjų savybių tą, kad nesugebu atsispirti gražioms moterims, o ypač.. - štai čia jis ir nutyla, susimąsto, - sakai vampyras? - pirštukais nubraukia nuo jos kaklo plaukučius ir švelniai bei atsargiai suleidžia dantukus į jos kaklą, paskui seka bučinukas.
-Ei, ji man patinka, ji tokia žavi ir traukianti. Nors ne.. tu nesuprasi to, - atsitraukia nuo jos kaklo.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:36

-va va..o ką aš sakiau.. tave daugelis moterų traukia,-nežymiai linkteli galva. -ai..,-suspiegia. -kutena..,-ima kvatotis. -dabar aš virsiu vampyre žinok..,-skardžiai juokias. -taip, aš tikrai nesuprasiu, kuo tau gali patikti raukšlėtos moterys..,-juokiasi ranka priliečia tą kaklo vietą, kur jis lietės. paima nuo stalo taurę ir dar gurkšteli.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:39

-Bet ta trauka labai silpna, norisi ko nors stipresnio, - žvilgteli į ją, - man patiko, noriu dar, jaučiuosi priklausomas, - vėl prikiša lūpas prie jos kaklo, - kada nors turės būt tokia scena kai suleisiu tau dantukus į kaklą, - vėl prisiliečia prie jos kaklo, šį kart palikdamas mažą žymelę, - viena raukšlelė nieko nekeičia, ji tau suteikia žavesio.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:43

Nina atlošia galvą, kad jis galėtų liestis prie jos kaklo, nes jai tai patiko. kūnu vėl ima bėgiot šiurpuliukai, ji susijuokia. -au..,-sumurkia, bet pro juoką. -jaučiu, kad be žymių šis vakaras nepraeis.,-juokias. -aww.. na jei jau taip sakai..,-pasuka galvą tyrinėdama jo veidą. - o tu taip pat turi raukšlelių.. tik juoko..,-šypsos, kiek patyli. -ei.. o ar man atrodo ar tu Paului pavydi visų tų scenų..?,-nuo vyno išdrąsėjus paklausia susijuokdama.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:45

Lūpomis dar kart prisiliečia prie jos kaklo:
-Miau, rawwr, kaip dar moki? - nusijuokia, - na va esam vienodi, abu turim raukšlių ;D Eisim plastines operacijos darytis, m?;D - akutes pritemsta, jis nusuka jas kažkur į šalį, - ką tu... tikrai nepavydžiu, - o taip jis dar ir kaip pavydi.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:51

-o tu ką nežinojai, kad aš prieš visokias tokias plastines operacijas ir kitas machinacijas..?,-žiopteli. ji atsisėda normaliai ir vėl gurkšteli vyno. -vadinas man prasideda vidurinio amžiaus šizofrenija..,-juokias. -bet tie vsii bučiniai ir intymios scenos tavęs nežavi..,-prisimena jo šaltą žvilgsnį kai jis visa tai stebėdavo.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:55

-Va šito tu man niekada nebuvai sakiusi, kaip visada viską sužinau paskutinis, - ištuština vyno taurę ir pastato ją ant stalo, - juk tai tik serialas, kvailos scenos ir tiek, - jis bandė teisintis, - juk ir mes kada nors tokių turėsim ;D
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 03:58

-kad tau pasakyk ką nors tai visi aplink iškart sužino.. atsimenu kaip buvo su nekaltybės praradimu..,-dėbteli į jį. -nuu taip.. nemanau, kad Deimonui kada nors taip nuskils..,-besijuokdama drastiškai papurto galvelę. - o tu negalvok,kad man ten labai smagu nuogai staipytis prieš kameras.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:01

-Ei aš niekam nieko nepasakojau, tikrai, - prisidengia akutes rankomis, - tai ne mano kaltė ;D Oj nuskils dar ir kaip nuskils, pamatysi ;D Juk turi nuostabu kūną, nėra ko drovėtis, ir išvis turėtu būti smagu ;D - žiūri į ją savo žydromis akutėmis, keletą kart suklapsi, - pabučiuosi mane?
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:05

-ne ne ne tavo..,-pasivaipo. -aš ir nesidroviu.. tieisog nemėgstu su visais vyrais iš eilės voliotis lovoj.. ir dar kai žinai, kad milijardas akių spokso į tave stebėdami kaip tai darai..,-pamosikuoja rankom, sutrinka nuo jo klausimo. -nu čia dabar..,-prunkšteli išsisukdama. --aš tau gal į vyriškį Niną panašus..??,-ima juoktis.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:06

-Nesijaudink kada nors priklausysi man ir nebeteks su visais iš eilės duotis, argi nešaunu?;D - jis prisiartina arčiau jos, - hmm ar tai buvo susitikimas ar koks nors ženklas? - jis suima jos skruostus ir atremia savo kaktą į jos.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:08

-tave veikia alkoholis ar kaip visa tai turėčiau suprasti..?,-kilsteli antakį ir neišlaikius pusiausvyros parkrenta ant sofkutės. -..kaip mes skubam..,-apsilaižo lūpas, įkvepia jo kvapo.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:11

-Klausyk aš esu balivut blaivutėlis, taigi puikiai suprantu ką darau. Beja, - jis įsitaiso ant jos, - neketinu su tavimi miegoti. Man po kol kas užtenka ir bučinių, argi nekeista?
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:15

-jei pabandytum permiegot tai patikėk tau geruoju nesibaigtu.. nes aš taip lengvai nepasiduodu..,-žybteli akutėm. -tik neužspausk čia manęs per daug..,-giliai kvėpuoja, bet matyt iš jaudulio. -,, tau jų užtenka kol kas tik todėl, kad aš tau neleidžiu nieko kito daryt..,-jos akutės neatlaiko jo žvilgsnio.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:18

-Sumaltum mane į miltus? - pirštukais pradeda žaisti su jos plaukų sruogele, - ne tiesiog jei ir leistum nemiegočiau. Šį kart nenoriu niekur skubėti, - keletą kartu suklapsi akutėmis. Galiausiai lūpomis užkabina jos lūpas.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:21

-be abejonės,-dar suspėja greit ištart, kol jo lūpos prisiliečia prie jos. Jai taip tas patiko, kad ji užsiveda, tačiau iš paskutiniųjų tramdo save, kad taip neatrodytų, nusišypso, dantukais užkabindama jo lūpas. -..na pažiūrėsim kiek laikais savo žodžio..,-sušnabžda.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:24

-Nustebinsiu tave, pamatysi, - perbraukia pirštuku per jos lūpas, - manau, kad reiktu užpūsti tas žvakes kol kas nors neužsidegė, - jis pakyla nuo jos ir imasi darbo. Puiki priežastis trumpam pasitraukti ir nurimti, nes buvo kaip reikalas užsivedęs.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:26

kiek nsutemba nuo tokio staigaus posūkio, šiaip ne taip atsisėda ir kol jis užpūtinėja žvakes, nusimeta aukštakulnius, nes jie trukdė jaustis laisviau. stebi, kaip po kiekvienso žvakės šviesa blėsta. -o kas jei aš bijau tamsos..?,-žiūri į jo pečių siluetą.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:29

-Juk liks židinys. Nejau su manimi nesijauti saugi? - jis stabteli ir atsisuka į ją. Tiesiog perveria ją žvilgsniu.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:31

vėl neatlaiko jo to žvilgsnio ir tuo pačiu greit linkteli. -jausiuos..,-trumpai tarsteli. -..be to pažadėjai žodžio laikytis..,-patogiau įsitaiso ant sofkutės.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:33

Užpūtęs paskutines žvakes vėl grįžta ant sofutes:
-Ir laikysiuos, - patogiau įsitaiso, - nagi ateik čia, - trūkteli už rankos ir ji atsiduria jo glėbyje. Atsargiai pakšteli į jos pakaušį.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
Feel the rain on your skin.
Nina Dobrev


Female
Posts : 6904
Location : GORGEOUS.
Prisijungė : 2009-01-22

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:35

prieš pakliūdama į jo glėby delniukais patrina kojas,kad jos nesušaltų ir visu kūnu atsiremia į Ian'ą, dabar jau pilnai juo pasitikėdama. -skaniai kvepi..,-netyčia jai išsprūsta dar kart įkvėpus jo kvepalų.
Atgal į viršų Go down
https://gorgeous-city.4umer.com
Ian Somerhalder
you're like my own personal brand of heroin.
Ian Somerhalder


Male
Posts : 478
Prisijungė : 2010-05-23

svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitimeAntr. 25 05 2010, 04:38

-Žinau, juk tai tavo mėgstamiausias kvapas. Nusipirkau vos tik tu apie juos užsiminei, - glosto jos šilkinius plaukučius, kita ranka apglebia ją, - tau šalta?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





svetainė. - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: svetainė.   svetainė. - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
svetainė.
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
GORGEOUS CITY :: Nina Dobrev-
Pereiti į: